Rijtjeshuis te koop

Rijtjeshuis Localisatie Calahonda, Costa del Sol
  • Prijs
    €399,000
  • Slaapkamers Slaapkamers
    2
  • Badkamers Badkamers
    2
  • Gebouwd Gebouwd
    100 m2

Beschrijving

Zee op loopafstand - Modern wonen aan zee in het hart van Calahonda
2 slaapkamers | 2 badkamers | Zeezicht | Groot dakterras | Verhuurlicentie

Op een toplocatie in het geliefde lage gedeelte van Calahonda, vlakbij La Cala de Mijas en Marbella, bevindt zich dit stijlvolle en volledig gemoderniseerde Beach House.
Een sfeervolle woning waar het authentieke Spaanse karakter perfect samenkomt met modern wooncomfort.

Gelegen aan de gezellige hoofdstraat van Calahonda, vind je letterlijk alles binnen handbereik: sfeervolle restaurants, verse broodjes in de ochtend, supermarkten, boetiekjes en gezellige terrasjes. En het mooiste? Binnen slechts 8 tot 10 minuten wandel je naar zee en strand.

Ook het populaire winkelcentrum El Zoco ligt op loopafstand, met onder andere restaurants, een apotheek, supermarkt en postkantoor. Ook de luxe Oxygen Sportschool met padelbanen en een eigen restaurant ligt op loopafstand.

De woning werd in 2021 deels gerenoveerd en sindsdien met zorg onderhouden en verder gemoderniseerd. Dankzij de nieuwe schuifpuien met dubbel glas, horren en rolluiken geniet je hier het hele jaar door van comfort en rust.

Op de begane grond vind je een lichte leefruimte met twee sfeervolle zithoeken: een gezellige eetruimte en een comfortabele lounge met open haard, televisie en directe toegang tot het ruime deels overdekte terras. De volledig uitgeruste keuken sluit hier perfect op aan.
De eerste verdieping beschikt over twee zeer ruime slaapkamers met moderne uitstraling en inbouwkasten.
Beide slaapkamers hebben toegang tot een privéterras, waarvan één met prachtig zeezicht.
Daarnaast beschikt het huis over twee badkamers, waaronder een met ligbad.

Als absolute eyecatcher beschikt de woning over een royaal en privé dakterras met panoramisch zeezicht — dé plek om te genieten van lange zomeravonden, een glas wijn bij zonsondergang of ontspannen onder de Spaanse zon.
Bovendien bestaat de mogelijkheid om hier een derde slaapkamer met en-suite badkamer te realiseren;
meerdere woningen in de urbanisatie hebben deze uitbreiding reeds uitgevoerd.

Bent u een overwinteraar, deze locatie geeft de hele dag zon door de perfecte oriëntatie Zuid-West (vanaf 10am - 8pm).

Een sfeervolle woning op een toplocatie aan de Costa del Sol, perfect voor wie zoekt naar comfort, charme én een uitstekende investering onder de Spaanse zon.

✨ Highlights van deze woning:
Oriëntatie Zuid-West
Slechts 8–10 minuten lopen naar zee en strand
Volledig gerenoveerd en instap klaar
2 ruime slaapkamers & 2 badkamers
Meerdere terrassen én royaal privé dakterras
Zeezicht vanuit slaapkamer en roof top
Voorzien van Verhuurvergunning
Mogelijkheid tot realiseren derde slaapkamer met badkamer
Bushalte ‌richting ‌Marbella ‌en ‌Málaga ‌om de hoek
Medisch centrum, winkels ‌en restaurants op loopafstand
Ideaal ‌als ‌permanente woning, vakantiehuis ‌of ‌investering

Meubels: ‌Optioneel ‌over te nemen
Oplevering ‌mogelijk: ‌Vanaf ‌1 ‌oktober ‌2026

Video ‌aanwezig

Locatie

Opgelet!!! De locatie op de kaart kan afwijken van de juiste ligging, de woning kan lager liggen aan het strand of hoger in de bergen. Het is een indicatie op de kaart om te tonen in welke regio het zich bevind.

Kenmerken

Prijs
€399,000
Jaarlijkse kosten
• Gemeenschapskosten: €1,380
• Basura/Vuilnisbakken: €310
• Ibi/Gemeentebelasting: €459
Woningtype
Rijtjeshuis
Oppervlakken
Gebouwd: 100 m2
Terras: 32 m2
Uitzichten
Tuin
Panoramisch
Zwembad
Zee
Algemeen
Airconditioning
Aan het strand
Aan het strand
Dicht bij golf
Koud A/C
Winkel gebied
Conditie Goed
Overdekt terras
Elektrische blinds
Elektriciteit
Deurtelefoon
Open haard
Ingebouwde kleerkasten
Volledig ingerichte keuken
Gemeubileerd (gedeeltelijk)
Tuin (Prive)
Tuin (Gemeenschappelijk)
Gesloten complex
Warm A/C
Lift
In de buurt van het transport
Gemeenschappelijk parkeren
Parkeren straat
Gemeenschappelijk zwembad
Onlangs gerenoveerd
Recentelijk gerenoveerd
Oriëntatie
Zuid
Zuidwest
Sleutelwoorden: terraced calahonda
3 Bezoekers