Appartement te koop

Appartement Localisatie Calahonda, Costa del Sol
  • Prijs
    €290,000
  • Slaapkamers Slaapkamers
    2
  • Badkamers Badkamers
    2
  • Gebouwd Gebouwd
    73 m2

Beschrijving

Renovatieobject slechts één minuut van het strand!
Gelegen op de zeer gewilde strandlocatie van Calahonda, biedt dit appartement op de begane grond de perfecte kans om uw droomhuis aan zee te creëren. Op slechts één minuut lopen van het strand en met winkels, restaurants, bars, supermarkten en openbaar vervoer direct voor de deur, kan de locatie niet praktischer zijn.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers, waaronder een en-suite badkamer. De ruime open woon- en eetkamer biedt volop ruimte voor de plaatsing van een moderne inbouwkeuken, zodat u de ruimte volledig naar uw eigen smaak en levensstijl kunt inrichten.
Vanaf de woonkamer openen grote deuren naar een uitzonderlijk royaal terras op het zuiden, waar u de hele dag van de zon kunt genieten – ideaal om buiten te dineren, voor gezellige bijeenkomsten of gewoon om te ontspannen in het mediterrane klimaat. Gemeenschappelijke parkeergelegenheid bevindt zich handig achter het gebouw.
Of u nu op zoek bent naar een vakantieverblijf, een investering of een permanente woonplaats, dit is een fantastische ‌kans ‌om ‌een ‌goed ‌gelegen appartement om te vormen ‌tot een stijlvol, modern ‌toevluchtsoord ‌aan het strand. ‌Een ‌zeldzame ‌kans ‌op een van ‌de ‌meest ‌gewilde ‌kustlocaties ‌van ‌Calahonda.

Locatie

Opgelet!!! De locatie op de kaart kan afwijken van de juiste ligging, de woning kan lager liggen aan het strand of hoger in de bergen. Het is een indicatie op de kaart om te tonen in welke regio het zich bevind.

Kenmerken

Prijs
€290,000
Jaarlijkse kosten
• Gemeenschapskosten: €1,044
• Basura/Vuilnisbakken: €81
• Ibi/Gemeentebelasting: €445
Woningtype
Appartement
Oppervlakken
Gebouwd: 73 m2
Terras: 30 m2
Uitzichten
Stedelijk
Algemeen
Alarmsysteem
Dicht bij golf
Dichtbij zee
Dicht bij winkels
Ensuite badkamer
Gemeubileerd (Nee)
In de buurt van het transport
Prive terras
Renovatie vereist
Oriëntatie
Zuid
Sleutelwoorden: ground floor calahonda
39 Bezoekers